WÓZEK DO ROWERU TO WSTĘP DO ŚWIETNEJ ZABAWY!

WÓZEK DO ROWERU TO WSTĘP DO ŚWIETNEJ ZABAWY!

Szukasz nowych pomysłów na zabawy z dzieckiem? A może by tak zaszczepić w nim pasję do jeżdżenia rowerem? Świetny pomysł, ale... przecież Twój maluch jest jeszcze za mały na długie wycieczki! Nic nie szkodzi, na początek wystarczy Wam bezpieczny i wygodny wózek do roweru. Cóż to takiego? Przekonaj się.

DLACZEGO WARTO WYKORZYSTYWAĆ WÓZEK DO ROWERU?

Póki dziecko nie będzie dość duże, by samodzielnie jeździć na rowerze i pokonywać długie trasy, wykorzystasz wózek do roweru, dzięki któremu będziesz mógł zabierać je ze sobą. Być może nawet zaszczepisz w nim nową pasję! :-) Podczas gdy Ty będziesz oddawał się ulubionej aktywności, maluszek będzie oglądał widoki i odpoczywał.

Wspomniany wózek do roweru podłącza się do roweru za pomocą długiego metalowego dyszla. Przykręca się go do tylnego koła, tworząc z jednośladu i przyczepki do roweru jeden spójny pojazd.

CZY PRZYCZEPKA DO ROWERU JEST BEZPIECZNA?

Nowoczesna przyczepka do roweru to pojazd w stu procentach bezpieczny. Dziecko nie może wypaść, wózek nie ma prawa się odczepić, ani też wpaść na koło Twojego roweru. Do zestawu wchodzi nie tylko przyczepka do roweru, ale również pokrowce (przeciwdeszczowy, przeciwsłoneczny) i wymienne koła: do biegania, do spacerowania. Na zimę przydadzą Ci się płozy, które zamontujesz zamiast kół. Aerodynamiczna konstrukcja sprawia, że wózek do roweru zachowuje stabilność i zapewnia dziecku komfort nawet na wyboistej drodze. Niektóre maluszki wprost uwielbiają drzemki na świeżym powietrzu! :-)

WÓZEK DO ROWERU – CECHY

Przyjrzyjmy się głównym cechom (i zaletom), którymi odznacza się przyczepka do roweru. Są to: aerodynamiczna konstrukcja, regulowane zawieszenie, ergonomiczny uchwyt w wersjach spacerowej i biegowej, doskonały hamulec tarczowy, ściany z okienkami wentylacyjnymi (możliwymi do odpięcia), siedzenie z regulowanym oparciem, wkładka miła w dotyku i łatwa do czyszczenia, kompaktowość. Zakupiony wózek do roweru możesz też rozszerzyć o funkcjonalne dodatki, takie jak uchwyt na kubek, kolejny bagażnik, kolejna miękka wkładka do kabiny przyczepki do roweru czy hamak dla maluszków.

Wejdź na wozimysie.pl i obejrzyj najlepsze wózki do roweru!