Prezent na Chrzest, baby shower lub święta...? Żaden problem!

Prezent na Chrzest, baby shower lub święta...? Żaden problem!

Szukasz pomysłu na prezent na Chrzest? A może szykujesz się na zbliżającą się wielkimi krokami imprezę w stylu baby shower? Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezent, który da się zapamiętać i pokochać! Oto one:

Przyjemne oraz ciepłe kocyki i otulacze do fotelika

Świeżo upieczeni rodzice często uczą się owijania niemowlęcia już od pielęgniarek, jeszcze w szpitalu. Kocyk ciasno owinięty wokół ciałka noworodka może przypominać mu łono matki i pomóc ukoić nerwy w stresie i w nowej dla niego sytuacji. Poza tym czy istnieje lepszy pomysł na prezent niż milutki w dotyku oraz cieplutki otulacz lub kocyk...? Szczególnie przydatny okazać się może otulacz pełniący funkcję ręcznika, a także otulacz do fotelika lub wózka. A jeśli szukasz czegoś bardziej upominkowego – szczerze polecić możemy tak zwane kocyki do zdjęć i foto-maty, pełniące funkcję zarówno tła do pamiątkowych zdjęć z oznaczonym tygodniem/miesiącem czy rokiem, ale i funkcję standardowego kocyka. Taki przytulny, że nie da się go nie pokochać!

Serie superbohaterskie – komplet dla chłopca i dziewczynki

Dawniej ubranka poświęcone superbohaterom, a także te z zabawnymi napisami w stylu: „Tata miszcz” dedykowane były głównie chłopcom, dziś jednak – na szczęście – coraz łatwiej natrafić na serię ubranek dla dziewczynek w podobnych stylizacjach. Tym bardziej gdy także dziewczynki zaczęły być reprezentowane przez superbohaterki; Wonder Woman, Kapitan Marvel czy Scarlet Witch to tylko niektóre przykłady postaci żeńskich, których ubranka znajdziemy w sklepach – zarówno jako komplet dla chłopca, jak i dziewczynki. Szczególnie polecany prezent dla rodziców geeków oraz popkulturowych freaków, fanów komiksów i superbohaterskich produkcji wielkiego ekranu. A jeśli nie takich – dziś z łatwością znajdziesz ubranka dla dzieci z motywem, który im się spodoba, czyli idealnie na baby shower.

Myśl praktycznie i nie bój się pytać

Jeśli baby shower lub ceremonia przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego spędzana jest w szerokim gronie rodzinnym, nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić na upominek bardziej funkcjonalny i droższy. Połączenie budżetu może być dobrym pomysłem szczególnie wtedy, gdy rodzice określą, czego potrzebują. Być może profesjonalnej elektronicznej niani? A może oryginalnego nosidełka maxi cosi lub przyczepki rowerowej? Nie bój się zapytać, czego im brakuje lub co może im się przydać, a czego nie biorą pod uwagę ze względu na zbyt wysoki budżet i wyjdź z inicjatywą do pozostałych gości. Twoja propozycja, której efektem będzie wręczenie dopasowanego prezentu, na pewno spotka się z ich aprobatą.