Odrobina magii

Odrobina magii

Aby szarej codzienności nadać troszkę wyrazistych barw, wystarczy odrobina magii. Dobrze jest na przykład zwykły bukiet tradycyjnych kwiatów, zastąpić niezwykłym bukietem z balonów lub wraz z całą rodziną wyruszyć w niezapomnianą podróż do krainy czarów, zaklętej w klockach Lego. Prawdziwą magią jest  przede wszystkim doświadczanie tego co najcenniejsze, czyli uśmiechu dziecka.

A w prezentach idzie nowe. Nieszablonowe bukiety balonowe.

Masz już dość wręczania bukietów kwiatów, które i tak niezbyt długo ucieszą obdarowanego? Czas sięgnąć bo zupełnie inny, trwalszy i bardziej efektowny bukiet, który oczaruje całe otoczenie i wzbudzi zachwyt wśród gości. Bukiety balonowe to doskonały prezent i dodatek na każdą okazję. Urodziny, narodziny dziecka, wyznanie miłości lub zupełnie bez okazji. Tradycyjne, w delikatnych kolorach dla dziewczynek i ciemniejsze dla chłopców. Rozmaite kształty i kolory. Gwiazdy, serca i najpopularniejsze, te kształtem przypominające kroplę. Balonowy dodatek z pewnością doda magii każdej imprezie i w przeciwieństwie do tradycyjnego bukietu, będzie znacznie dłużej cieszył oczy.

Baw się świetnie i nie myśl co potem. Rusz wyobraźnię, weź klocki Lego Harry Potter.

Historia o najbardziej znanym czarodzieju na świecie doczekała się swojego wydania, również w postaci uwielbianej od pokoleń duńskiej zabawki numer jeden. Klocki Lego Harry Potter, to mega frajda i świetna zabawa dla całej rodziny. Kontynuacja bestsellerowej historii, przeniesiona wprost ze świata Hogwartu, do kolejnej magicznej krainy Lego. Wiele wersji i nieograniczone możliwości, a to wszystko dzięki połączonej sile dwóch najlepszych historii. Magiczna mikstura na przednią zabawę? Harry Potter, klocki Lego i dziecięca wyobraźnia.

Wygodne ubranka na roczek. Skrojone na pierwszą i najważniejszą imprezę w życiu.

Dla każdego rodzica pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na najlepszą oprawę. Aby uroczystość przebiegła zgodnie z oczekiwaniami, rodzice muszą stanąć na wysokości zadania, aby nie dać się zaskoczyć, najmniejszym choćby niedociągnięciem. Odpowiednio dobrane i piękne ubranka na roczek, zarówno  dla dziewczynek jak i dla chłopców sprawią, że najważniejsi goście tego wydarzeni, będą wyróżniać się na tle perfekcyjnie przygotowanej imprezy. A co najważniejsze, wygodne ubranka będą gwarancją wielu bezcennych uśmiechów, które zachwycą wszystkich uczestników najważniejszych urodzin.