Funkcjonalne prezenty dla niemowląt

Funkcjonalne prezenty dla niemowląt

Znalezienie najlepszego prezentu dla niemowląt i ich rodziców może być jedną z najtrudniejszych misji poszukiwania prezentów, z jaką przyjdzie Ci się mierzyć – szczególnie gdy nie masz swoich dzieci. Oczywiście możesz kupić pluszową maskotkę, zabawkę edukacyjną czy ozdobną pamiątkę Chrztu Świętego, dobrze jest jednak postawić na upominki, które

ułatwią życie powiększonej rodzinie. Sprawdź już dziś nasze unikatowe i przede wszystkim funkcjonalne pomysły. Gwarantujemy, że pozostaną z Twoimi najbliższymi na dłużej.

Kosz Mojżesza – do szóstego miesiąca życia

Dobrze jest sprawiać radość wręczaniem prezentów. szczególnie tych, które mogą wspierać świeżo upieczonych rodziców. prezenty funkcjonalne pozwalają im zaoszczędzić budżet oraz jeszcze bardziej zatroszczyć się o komfort maleństwa. Do uniwersalnych rozwiązań, które posłużą noworodkowi przez długi czas, należy chociażby materac do kosza Mojżesza, a nawet sam kosz. jest lekki i dzięki niemu maleństwo może bezpiecznie towarzyszyć rodzicom przez cały dzień, nie ograniczając pociechy jedynie do jej własnego pokoiku i łóżeczka.

Pierwsza kurteczka? Softshell!

Niemniej nie wszyscy rodzice skupiają się jedynie na rekreacjach domowych; szczególnie gdy pogoda sprzyja i w ruch wchodzi spacer z wózkiem czy nawet przyczepką rowerową. Dodatkowe pojemne torby z akcesoriami turystycznymi dla niemowląt, mięciutkie kocyki, zwisające ozdobne zabawki także sprawdzą się w roli upominków. W przypadku noworodków dość łatwo wstrzelić się również w rozmiar odpowiednich ubranek, także tych wyjściowych i na niepogodę; tu szczególnie polecana jest przez nas kurtka Softshell dziecięca – wykonana z wysokojakościowego polaru który chroni przed wilgocią i wiatrem. Mokra pupa od siadania na huśtawce o poranku pełnym wiosennej rosy przestaje być problemem!

Gros prezentów na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy poszukujesz prezentu na baby shower – jeszcze zanim maleństwo przybędzie na świat – czy też z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego, odpowiednio dobrany, funkcjonalny upominek to podstawa. Zresztą obdarować swoich najbliższych możesz także zupełnie bez okazji; kocyki fotograficzne z nadrukowanymi miesiącami, ręczniczki i szlafroki po kąpieli, maty i zabawki edukacyjne czy nawet elektroniczna niania to tylko niektóre z naszych propozycji. Sprawdź pozostałe wpisy na naszej stronie, by maksymalnie ułatwić sobie wybór i, jednocześnie, tak samo maksymalnie uprzyjemnić nowemu członkowi rodziny pierwsze miesiące jego życia. Powodzenia!