Co podarować rodzicom z okazji skończenia roku dziecka?

Co podarować rodzicom z okazji skończenia roku dziecka?

Doskonale wiemy, że świętowanie wkroczenia w nowy etap życia maluszka to punkt obowiązkowy. To bardzo ważna chwila, kiedy celebrujemy wspólnie pierwsze urodziny. Wtedy zbiera się także najbliższa rodzina oraz przyjaciele, aby uczcić ten czas i spędzić go w doborowym towarzystwie, które nie zawodzi. Rodzice skupią się na organizacji, natomiast ty jako bliska osoba na wsparciu oraz...prezentach! Sprawdź, co możesz sprawić maluchowi.

Zacznijmy od różnorodnych dekoracji

Dobra impreza urodzinowa nie może obejść się bez kolorowych ozdób. Pomóż rodzicom, kupując konkretne dekoracje takie jak między innymi girlandy czy bukiety balonowe. Razem wykreujecie bajkowy świat dla dorastającego dziecka, które dodatkowo dzięki takim bodźcom pozna nieznane mu dotąd kształty bądź kolory. To jednocześnie nauka dla maluszka. Weź pod uwagę jego potrzeby oraz gusta rodziców. Spytaj ich, w jakim klimacie jest organizowana dana impreza. Dopiero wtedy zyskasz pewność co do charakteru całego wydarzenia, w Twój upominek okaże się wyjątkowo trafiony. W tym wypadku nie warto eksperymentować lub oddawać wszystkiego swojej intuicji. Bez obaw, wszystko będzie prezentować się świetnie. Jeżeli impreza jest większa, przydadzą się także winietki przygotowane w iście bajkowym stylu.

Ubranka zawsze się przydadzą

Spytaj rodziców o wymiary maluszka, aby dobrać odpowiednie ubranka na roczek. W zależności od płci dziecka, mogą być to sukieneczki, spodenki, bluzeczki. Tak naprawdę wszystko jest przydatne, a pory roku wyznaczają prym. Obecnie nadchodzi jesień, więc jeżeli dziecko będzie miało urodziny w tym okresie, zadbaj o jesienne oraz zimowe elementy garderoby. Ciepłe rajstopki, skarpetki, może jakieś rękawiczki czy czapeczka. Rzeczy uniwersalne będą najłatwiejsze do zdobycia, jak również dopasowania do rozmiarów solenizanta. Kluczowy jest także materiał ubranek. Chodzi o to, aby był wytrzymały i trwały. Takie ubranka mogą przydać się także kolejnym dzieciakom, o ile będą takie w rodzinie.

Zapas mleka i pampersów - to jest to!

Czasami po prostu wystarczy kupno tego, co najbardziej przydatne, czyli mleka i pampersów. Te rzeczy zawsze się zużywają i zawsze są bardzo potrzebne. Do tego kaszki, ekspresowe obiadki. Pamiętaj jednak, aby sprawdzać ich skład, aby były jak najlepsze. Mają być pozbawione sztucznych składników. Tylko warzywa i owoce. Żywienie dziecka jest bardzo istotne dla jego rozwoju, dlatego spytaj rodziców o to, czego najbardziej potrzebują. Na pewno nie będą zawiedzeni, a ty sprawisz im praktyczny prezent.